PALA TV KARADENİZ RÜZGARI
PALA TV,Yİ SMART TV VE İP CİHAZLARDAN SEYRETMEK İÇİN BAŞ VURUN WhatsApp ÜZERİNDEN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.(0538 838 78 18 - +49 176 598 967 62)
 
Yayında :
 
 
PALA TV İP TV DE PALA TV VE BİNLERCE KANAL TVRMEDYA,DA PALATV VE YÜZLERCE KANALLARI SEYRETMEK İÇİN (+49 176 598 967 62)                  
 

Pala Dayı Kamp

 

Verizana Restoran Kamping

...Doğal güzelliği ve mis gibi havasıyla her yıl milyonlarca turisti ağırlayan Trabzon da adını en çok duyduğunuz restoran şüphesiz Maçka Camping Karavan Verizana Restourant Park Pala Dayı!

Adımızı, dayımızın bıyıklarından aldık ve meraklısına restoranımızın kapılarını ardına kadar açtık. Sizleri güler yüz ve lezzetli menülerimizle karşılıyoruz. Oldukça geniş alana kurulu restoranımızın yeşilliklerle dolu bahçesinde mis gibi havayı içinize çekebilirsiniz. Zengin menülerimiz ve yöresel tatlarımız Trabzon’un zenginliklerini sofralarınıza getirmektedir. Açıldığımız günden beri bünyemizde binlerce misafir ağırladık ve hepsini memnun şekilde uğurladık. Ailenizle vakit geçirmeye uygun, çocuklarınız için geniş alanları bulunan restoranımız sürekli uğrak yeriniz olacak.

Evinizin konforunda ve anne eli lezzetinde hazırladığımız öğünlerimize sevgimizi ve samimiyetimizi de katıyoruz. Kullandığımız malzemeleri doğal olarak bahçemizden sofralarımıza taşıyoruz. Büyük bir titizlikle gerekli mutfak kontrollerimizi yaptırıyor ve sizlere tertemiz bir hizmet sunuyoruz. Hizmette şeffaflıktan yana olan firmamız, misafirlerinin isreği doğrultusunda restoranımızın her köşesini ziyarete açmıştır. Bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilmek için belli kanıtlar arayabilirsiniz ve aradığınızı kesinlikle firmamızda bulacaksınız. Büyük bir aile olan Maçka Camping Karavan Verizana Restourant Park Pala Dayı sürekli büyümeye devam etmektedir. Detaylı bilgi ve iletişim adreslerimiz için web adreslerimizden yararlanabilirsiniz. Rezervasyonunuzu önceden oluşturarak işinizi garantiye alın.

Restoranımızın konumuna yakın kamp alanları ve karavan duraklama noktaları bulunmaktadır. Çıktığınız tatillerde yolunuz Karadeniz’in incisi Trabzon’a düşerse mutlaka bizleri ziyaret edin.

 
Tarih       : 12 Temmuz 2021
 
 

En iyi mobil görünüm için:

Telefonunuzda "Google Chrome" kullanınız. Uzun metinlerde en alttaki "Basitleşmiş görünümü göster" seçiniz.

Örnek seçim için tıkla!

 

Tüm Hakları Saklıdır.| TVR TÜRK © 2021 

TÜRKİYE +90 538 838 78 18 / ALMANYA  +49 176 598 967 62

 

 

 

 

Mobil Sürüme Geçiş